کماکان از اثار قرص اهن نخوردن در ایام درگیری سفر خون به مغزم نمیرسه و چشمام نیمه بازه در کل روز.

امروز دیدم توی گروه دختر دانمارکی غده خبر داده بود که داره از اینجا میره برای شروع ترم بعد و استاد دانشگاه کلرادو شده

این دختره به ۵ زبان میتونه صحبت کنه و از من یه سال کوچیکتره.

اما خوب دانمارک دنیا اومده خیلی شیک دنیا رو چرخیده و ارشد هم نداشتن و دکتراشون هم کوتاه بوده و خودشم حتما درسخون و باهوش بوده و جای قرتی بازی تلاش کرده.

اون سه تا استاد خفن گروه هم که کل این گروه دستشونه و گفتم جوون هر سه تا تقریبا ۳۰ ساله ان.ارشد نخوندن و یکی استنفورد بوده یکی مریلند بوده و یکی هم مونترال بوده و الان در حوالی سی سالگی از مشاهیر زمینه کاریشون هستن و زندگی استیبلی دارن

خوب باید بگم که در اولین جلسه گروهیمون که سه شنبه بود و بعدش این رو فهمیدم که همه دکتراشون رو تازگی گرفتن کمی از خودم خجالت کشیدم که دانشجوی اینام.

اما خوب تقصیر من چیه؟

من منطقه سه ی جهان سوم دنیا اومدماینا منطقه ۱ جهان اول دنیا اومدن.

من بابت یه حساب باز کردن هم باید جواب بدم اما اینا بدون ویزا همه جای دنیا میرن.

برای اینا فرش قرمز پهنه همه جا و برای من کلنگ اماده است همه جا که جاده رو صاف کنم و راهمو پیدا کنم.

خوب البته شایدم هوشم زیاد نباشه.نمیدونم

از برکات خستگی و ضعف دیشب هم کلی خواب در هم دیدم.

خواب همه ادمایی که میشناسم رو دیدم.

امروز هم تو طبقه ما خیلی خلوته.انگار یه جا خبری جلسه ای چیزی هست که من بی خبرم یا کلاسی چیزی؟ نمیدونم

من پاییز رو خیلی دوست دارم اما با اومدنش همیشه ناخوداگاه خودم رو بررسی میکنم که ببینم توی سال قبلش چی به دست اوردم.از خودم راضی ام اما هنوز به نقطه پایداری نرسیدم.

کلا حالم خوبه.چی بهتر ازین که ارومم و ازادم و عاشقعاشق کشف کردن وبیشتر فهمیدن.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دکتر صدیقه ببران ایام دنـــیـــای شـــاعـــران حکایات قدیمی دانلود سریال به روز با قرآن انجمن حل مشکلات نرم افزلری موسسه کارآفرینی بازتاب ببین ببین دات آی آر|دانلود فیلم،سریال،انیمیشن و... وب نوشته های یک دندانپزشک